بادی پامپ

بادی پامپ

بادی پامپ از جمله ورزش های هوازی می باشد که بر پایه تمرینات مقاومتی سبک است. اگر علاقه مند هستید عضلات خود را قوی و نیرومند کنید انجام ورزش بادی پامپ راه حل خوبی است ولی باید به این نکته توجه کنید که عضلات شما به اندازه ورزش بدنسازی حجیم نمی شود.

بادی پامپ و لاغری

از آن جایی که بادی پامپ با چربی سوزی و کاهش کالری همراه است بسیار در ایجاد لاغری موثر است و افرادی که بادی پامپ انجام می دهند با استفاده از دمبل و هالتر می توانند این امکان را برای خود ایجاد کنند که به تناسب اندام برسند. در بادی پامپ این گونه نیست که با پیش رفتن به جلو وزن دمبل ها بیشتر شود بلکه تعداد تکرار آن ها بیشتر می شود. 

 

بادی پامپ

 

تمرینات بادی پامپ

از جمله تمرینات بادی پامپ می توان به تمرینات قفسه سینه، تمرینات اسکات، تمرینات لانج،  تمرینات پشت بازو، تمرینات جلو بازو،  تمرینات شکم، تمرینات سر شانه،  تمرینات کمر اشاره کرد.

فواید بادی پامپ

از جمله فواید بادی پامپ می توان به افزایش چربی سوزی اشاره کرد. با انجام ورزش بادی پامپ می توانید احتمال وقوع افسردگی و کمر درد را به صفر برسانید. همچنین بادی پامپ باعث افزایش تراکم استخوان می شود.

 

بادی پامپ

 

معایب بادی پامپ

از جمله معایب بادی پامپ این است که این ورزش برای همه عضلات کاربردی نیست و برای این که بتوانید عضلات باقی مانده را به حد ایده آل برسانید باید از ورزش بدنسازی استفاده کنید. به دلیل استقبال بسیار زیادی که از این ورزش می شود معمولا نظارت و رسیدگی به همه افراد غیر ممکن می شود.

بادی پامپ در کرج و سایر شهر ها

در صورتی که علاقه دارید با بادی پامپ آشنا شوید می توانید به سایت کرج آفر مراجعه کنید تا با آکادمی هایی که در زمینه بادی پامپ در کرج و سایر شهر ها فعالیت می کنند آشنا شوید و از طریق سایت کرج آفر در رابطه با قیمت بادی پامپ از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.