شهر کودک

شهر کودک

پژوهش های زیادی برای تاثیر بازی بر جسم و روح کودک انجام شده است و نتایج این پژوهش ها به این گونه بوده است که ضروری ترین نیاز برای کودکان بازی است و فکر و ذهن کودکان با بازی کردن پرورش می یابد. کودک تنها با بازی کردن می تواند توانایی های خود را کشف کند و اعتماد به نفس پیدا کند و با دیگر کودکان ارتباط برقرار کند. در واقع کودک با بازی کردن می تواند آینده خویش را بسازد. امروزه به دلیل آپارتمان نشینی و کوچک بودن خانه ها امکان این که کودکان بازی های حرکتی انجام دهند وجود ندارد و پارک ها هم امکانات کافی برای سازندگی شخصیت کودک را ندارند پس بهترین محیطی که کودکان می توانند در آن به بازی بپردازند و از لحاظ جسمی، ذهنی، اجتماعی و … رشد پیدا کنند شهر کودک می باشد.

شهر کودک

ویژگی های خانه بازی کودک

شهر کودک و خانه بازی کودک مکانی است که در آن انواع وسایل بازی وجود دارد که لحظات شیرین و آموزنده ای را برای کودکان فراهم می کند. شهر کودک این امکان را به کودک تان می دهد که از لحاظ رشد هوشی پیشرفت کند و قوه تخیل و توانایی تفکر او افزایش پیدا کند و کودک به تمام توانایی های خود از لحاظ جسمی و ذهنی پی ببرد.

انواع وسایل بازی شهر کودک

از جمله امکانات و انواع وسایل بازی شهر کودک می توان به  استخر توپ، ترامپولین، تاپ، سرسره،‌ پیست اتومبیل رانی، غرفه های  پزشکی، نقاشی و فروشگاه، بازی های خلاقانه و … می باشد.

 

شهر کودک

 

شهر کودک در کرج و قیمت شهر کودک

در صورتی که علاقه دارید با انواع شهر کودک و خانه بازی کودک آشنا شوید می توانید به سایت کرج آفر مراجعه کنید تا با مراکزی که در رابطه با خانه بازی کودک یا  شهر کودک در کرج و سایر شهر ها فعالیت می کنند آشنا شوید و از طریق سایت کرج آفر در رابطه با قیمت شهر کودک واز تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.