قطار فدک

قطار فدک

سفر به مشهد و پابوس امام رضا (ع) به خودی خود لذت بخش است حال اگر با قطار فدک این مسافرت انجام شود لذت بخشی و خاطره انگیزی این سفر بیشتر می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با خدمات و امکانات قطار فدک آشنا کنیم.

قطار فدک یکی از قطارهای 5 ستاره می باشد که در مسیر مشهد تردد می کند. قطار فدک دارای پرسنل مجرب می باشد که آموزش دیده می باشند و تمام تلاش خود را در جهت رفاه و خدمت رسانی به مسافران انجام می دهند.

اطلاعات کلی در مورد قطار فدک

قطار فدک از تولیدات کشور آلمان می باشد. این قطار ابتدا یک قطار باری بود و طی سال های اخیر به مسافر بری تبدیل شده است. قطار فدک در هر بار تقریبا 400 نفر را جابه جا می کنند. تعداد واگن ها در قطار فدک 10تا می باشد و هر واگن شامل 4 کوپه می شود.

 

قطار فدک

 

امکانات قطار فدک

از جمله امکانات قطار فدک می توان به قابلیت حرکت با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت، قابلیت تنظیم دمای فضای داخل کوپه  از ۲۲ تا ۲۶ درجه در تابستان و زمستان، برخورداری از سامانه صوتی و تصویری که مسافران می توانند در صورت لزوم مهاندار را احضار نمایند و همچنین مسافران این امکان را خواهند داشت که خودشان نوع فیلم و موسیقی را انتخاب نمایند، کوپه مهماندار مجهز به تجهیزات کترینگ گرم می باشد و سامانه اعلام و اطفاء حریق در کوپه ها وجود دارد. در قطار فدک از سامانه  Wifi برخوردار هستید و این قطارها مجهز به سیستم GPS می باشند و مسافران خودشان می توانند نور داخل کوپه را تنظیم نمایند. 

قیمت بلیط قطار فدک

قیمت بلیط قطار فدک به کلاس های قطار بستگی دارد و این کلاس ها هستند که موجب تفاوت قیمت بلیط ها می شود. از جمله کلاس های قطار فدک می توان به کلاس عصرانه، کلاس بیزینس، کلاس اکونومی، کلاس ویژه فدک اشاره کرد.

 

قطار فدک

 

مراکز فروش بلیط قطار فدک، منوی غذای قطار فدک و قیمت قطار فدک

در صورتی که علاقه دارید با مراکز فروش بلیط قطار فدک، منوی غذای قطار فدک و قیمت قطار فدک، خرید اینترنتی بلیط قطار فدک آشنا شوید می توانید به سایت کرج آفر مراجعه کنید و از طریق سایت کرج آفر در رابطه با قیمت قطار فدک از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.