تخفیف های شهر من کرج
02632704692

قوانین و مقررات | کرج آفر

قوانین و مقررات کرج آفر

همه‌ی افرادی که قصد ثبت‌نام و خرید در سایت کرج آفر را دارند باید کلیه‌ی بند‌های این توافق‌نامه را مطالعه کنند. عضویت در سایت یا خرید از آن به مفهوم اطلاع و پذیرفتن کلیه شرایط کرج آفر می‌باشد.

  1. ثبت ‌نام در سایت و یا خرید از آن به معنی پذیرش این ضوابط و مقررات است.
  2. افراد باید در محافظت از شناسه و رمزعبور خود بکوشند و در صورتی که شناسه و رمزعبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت مستقیم این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.
  3. از آن‌جا که کد کوپن تخفیف خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او ارایه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده به کرج آفر بر عهده‌ی خریدار است.
  4. کرج آفر از یک تیم کارآزموده‌ی فناوری اطلاعات برای ارایه‌‌ی خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد.
  5. بدیهی است کرج آفر برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
  6. از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، کرج آفر مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.
  7. در ازای کد کوپن تخفیف مربوطه فقط کالا یا خدمات ارایه می‌شود. (خریدار نمی‌تواند در ازای کد کوپن تخفیف پول مطالبه کند)
  8. با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که فروشگاه یا مرکز ارایه‌کننده‌ی خدمات یا کالا به هر علتی از ارایه‌ی خدمات یا کالا خودداری کنند کرج آفر تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد.
  9. افراد بایستی نکات مربوط به هر پیشنهاد را با دقت مطالعه نمایند زیرا این دقت در هنگام تحویل کالا بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید. لازم به ذکراست خریداران هنگام ثبت نام در سایت و خرید علاوه بر این مقررات، اعلام می کنند که قانون جرایم رایانه ای کشور را نیز پذیرفته اند.

فرآیند خرید

فرایند خرید از سایت توسط خریدار به این شرح است:

الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

ب- پرداخت مبلغ تعیین شده ( با اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب کرج آفر (شرکت تسنیم رایانه شرق)

ج- ارسال رسید و کد کوپن تخفیف کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه خریدار جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمات به‌طور مستقیم

تبصره ۱- ارسال رسید کالا و خدمات در برخی از کالاها و خدمات منوط به حدنصاب رسیدن تعداد خریداران که در هنگام فروش از سوی کرج آفر تعیین شده است، می‌باشد و در غیر این صورت( به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده) قرارداد بین خریدار و کرج آفر فسخ و شرکت وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری و برای خریدهای آینده خریدار در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هر خریدار تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

تبصره ۲- با ارسال رسید کالا و خدمات، خریدار باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای خریدار ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده کرج آفر نیست.

تبصره ۳- کرج آفر هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد. لذا خریدار باید هنگام دریافت کالا دقت لازم را بعمل آورد.

تبصره ۵- در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن کالا و خدمات به اتمام رسد و خریدار در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، کرج آفر مسئولیتی در قبال عدم مراجعه خریدار نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره ۶- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید و استرداد وجه پرداخت شده به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.