ماساژ ریلکسی

ماساژ ریلکسی

در ماساژ ریکلسی تمام فعالیت ها بر روی پوست انجام می شود و روی عضلات و ماهیچه ها کاری انجام نمی شود به همین خاطر در ماساژ ریکلسی به فشار زیادی نیاز نیست و فرد ماساژ دهنده بامالش پوست و نوازش آن،آرامش را برای فرد دریافت کننده ماساژ فراهم می آورد.

انواع ماساژهای ریکلسی

از انواع ماساژهای ریکلسی می توان به ماساژ سنگ داغ، ماساژ سوئدی، ماساژ آیورودا ، ماساژ تایلندی اشاره کرد. در هر کدان از این ماساژها روش کار متفاوت است به عنوان مثال در ماساژ سوئدی از فشار بسیار زیادی استفاده می شود.

 

ماساژ ریلکسی

فواید ماساژ ریکلسی

از جمله فواید ماساژ ریلکسی می توان به ایجاد آرامش در فرد، رها شدن فرد از اضطراب و استرس، ایجاد احساس شادابی و جوانی، افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.

تفاوت ماساژ ریلکسی با ماساژ درمانی

ماساژ درمانی حتما باید با نظر پزشک انجام شود و میزان فشار وارده به فرد دریافت کننده ماساژ باید متناسب با نوع بیماری آن باشد و بیمار باید حداقل چند جلسه برای درمان خود ماساژ را انجام دهد. ولی ماساژ ریلکسی بیشتر برای آرامش و لذت بردن می باشد و جنبه درمانی ندارد.

 

ماساژ ریلکسی

 

در صورتی که علاقه دارید با ماساژ ریلکسی آشنا شوید می توانید به سایت کرج آفر مراجعه کنید تا با مراکزی که در زمینه ماساژ ریلکسی در کرج و سایر شهر ها فعالیت می کنند آشنا شوید و از طریق سایت کرج آفر در رابطه با قیمت ماساژ ریلکسی از تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.