تخفیف های شهر من کرج
02632704692

معرفی کرج آفر | کرج آفر

معرفی کرج آفر :

کرج آفر نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در کلانشهر کرج است که توسط شرکت تسنیم رایانه شرق با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب خرید» ایجاد گردیده است. کرج آفر بستری است برای ارائه تمامی خدمات و محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر، کالاها و محصولات متنوع.

هدف ما در کرج آفر ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را برای همگان فراهم کنیم.ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت کرج آفر این امکان را به همراهان ما می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

هم‌اکنون کرج آفر در کلانشهر کرج مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. امید است با گسترش فعالیت‌های کرج آفر در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به کلیه هم‌وطنان عزیز در سراسر کشور در آینده نزدیک فراهم شود.

چگونه کار می کنیم؟

هر روز در کرج آفر پیشنهادهای خرید مختلفی ازانواع کالا گرفته تا خدمات و یا پیشنهادهای شرکت در رویدادهای مختلف با قیمتی استثنایی و تخفیف های ۳۰ تا ۹۰ درصد ارائه می شود و شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را در هر زمان و مکانی با اطمینان از ما بخرید.

کیفیت کالا و خدمات ارائه شده

نگاه ما به کرج آفر یک کسب و کار طولانی مدت می باشد. به همین جهت کیفیت و اعتبارخود را فدای سود کوتاه مدت و آنی نمی کنیم. سیاست کاری خود را به گونه ای طرح ریزی کردیم که در هر نقشی بتوانید از فعالیت و مشارکت در سایت ما سود کنید؛ چه به عنوان خریدار و چه به عنوان شریک تجاری و صاحب کسب و کار.

صاحب امتیاز وب سایت کرج آفر ، شرکت تسنیم رایانه شرق می باشد.

راههای ارتباط با کرج آفر:

09303001185

02632704692

info[at]karajoffer.com